Kwaliteitsverbetering ribbenvloer door toepassing staalvezels
Oosterhout,
3 december 2009
03-12-2009Door het gebruik van staalvezels is de kwaliteit en duurzaamheid van de ribbenvloeren verhoogd en tegelijkertijd het gebruiksgemak voor onze klanten verbeterd.
- vooraankondiging -
Door het gebruik van staalvezels wordt de kwaliteit en duurzaamheid van de Dycore ribbenvloer verhoogd. Daarnaast zorgt de introductie van de staalvezels voor een verbetering van de arbeidsomstandigheden in de fabriek en neemt de flexibiliteit van de vloer voor de gebruiker enorm toe.
De toekomstige toepassing van de staalvezels is het resultaat van een intensieve samenwerking tussen de firma Bekaert, wereldwijd marktleider in getrokken staaldraadproducten- en toepassingen, en Dycore. De staalvezels zullen onder andere de traditionele verdeelwapening in de plaatspiegel vervangen. De aanwezigheid van de staalvezels in de gehele vloerconstructie levert een blijvende extra bijdrage aan sterkte en duurzaamheid. Daarnaast levert een robuuster element ook bij transport en tijdens het inbouw- en montageproces een aanmerkelijke kwaliteitsverbetering op. Ook de klant profiteert van deze verbetering. De flexibiliteit van de vloer neemt enorm toe, omdat sparingen na montage nog op iedere gewenste plaats in de spiegel van de ribbenvloer gemaakt kunnen worden.
Samen met Bekaert is tevens een aangepast systeem ontwikkeld voor het doseren van de staalvezels in de betonmix, waardoor een optimale gelijkmatige verdeling van de vezels in de elementen ontstaat.